ΑΟ Βασιλατίκων: 7άρα στους Λύκους!

Επιθετικός μονόλογος του ΑΟΒ στον σημερινό (Κυριακή 29/10) αγώνα του γηπέδου Περιβολίου και εντυπωσιακή νίκη με 7 – 0 επί του ΑΟ Λύκοι Νησακίου. Τρεις παίχτες πέτυχαν τα γκολ. Χατ τρίκ ο Σαμοϊλης και από δύο οι Κάντας και Μοναστηριώτης.

Ασφυκτική η κυριαρχία του ΑΟΒ που έκλεισε το ημίχρονο με 4 – 0. Ο Κάντας άνοιξε τον χορό των γκολ στο 12΄και ο ίδιος διαμόρφωσε το 4 – 0 στο 43΄. Νωρίτερα στο 22΄Ο Μοναστηριώτης πέτυχε το 2 – 0 και ο Σαμοϊλης στο 27΄το 3 – 0.

Άλλα τρία γκολ για τον ΑΟΒ που έχασε και ευκαιρίες στο Β΄ημίχρονο. Ο Μοναστηριώτης στο 55΄το 5 – 0. Και τα δυο τελευταία γκολ ο Σαμοϊλης στο 65΄και 80΄.

Διαιτησία: Κορακιανίτης, Μπεκάρης, Κυπριώτης

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΩΝ (Ι. Μίαρης) Πλασκασοβίτης, Κ. Μίαρης, Ν. και Ι. Κουλούρης, Ανδρονικόπουλος, Σ. και Τ. Μαράι, Σαμοϊλης, Μοναστηριω΄της, Κάντας, Μυρίλλας. Έπαιξαν και οι Κόσσια, Ν. Μίαρης, Αρς. Κουλούρης, Άλκο

ΑΟ ΛΥΚΟΙ (Μιχαλιτσιάνος) Βραδής, Συριώτης, Κάντας, Μπικίδης, Κίσμο, Λέτσης, Κύρος, Σαλβάνος, Μιχαλιτσιάνος, Κίτο, Τσενεμπής. Έπαιξαν και οι: Μεντής, Φακιολάς.

ΥΓ. Δυσανάγνωστο το ΦΑ ζητάμε συγνώμη για ενδεχόμενα λάθη στα ονόματα.