ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Αποτελέσματα – Βαθμολογίες – Πρόγραμμα σε Α1 – Α΄- Β΄ΕΠΣΚ


Αποτελέσματα – Βαθμολογίες – Πρόγραμμα σε Α1 – Α΄- Β΄ΕΠΣΚ
Α1 ΕΠΣΚ-5η αγωνιστική
Αχιλλέας Νυμφών - Ηρακλής Αγ. Δέκα 4-0
Θιναλιακός - Αναγέννηση Περιβολίου 5-1
Αστέρας Πετριτή - Αστέρας Λιαπάδων 1-0
Οδυσσέας - ΑΕ Καναλίων 3-0
Κρόνος – ΟΦΑΜ 1-0
Παξοί - Ολυμπιάδα 2-2
*Ο αγώνας Κοντόκαλι-Ομόνοια θα διεξαχθεί την Τετάρτη.

Βαθμολογία
1.Κρόνος 13
2.Αστέρας Πετριτή 13
3.ΟΦΑΜ 10
4.Θιναλιακός 9
5.Αστέρας Λιαπάδων 9
6.Οδυσσέας Αυλιωτών 9
7.Ολυμπιάδα Καρουσάδων 8
8.Αχιλλέας Νυμφών 8
9.Παξοί 7
10.Αναγέννηση Περιβολίου 6
11.Ομόνοια 3
12.Κανάλια 0
13.Κοντόκαλι 0
14.Ηρακλής Αγ. Δέκα 0
*Ολυμπιάδα και Αχιλλέας έχουν ξεκινήσει με -2 βαθμούς.
Επόμενη αγωνιστική
Αστέρας Πετριτή-Αχιλλέας Νυμφών
Ηρακλής Αγ. Δέκα-Θιναλιακός
Αστέρας Λιαπάδων-Οδυσσέας Αυλιωτών
Αναγέννηση Περιβολίου-Κρόνος
Κανάλια-Παξοί
ΟΦΑΜ-Κοντόκαλι
Ολυμπιάδα Καρουσάδων-Ομόνοια
Α' ΕΠΣΚ-5η αγωνιστική
ΑΕ Φαιάκων – Κάβος 0-1
Βολίδα – Αστέρας Μωραϊτίκων 1-0
Εθν. Περουλάδων - Κενταυρος Αρίλλα 0-1
Μπενίτσες - Μέγας Αλέξανδρος 0-1
Corfu FC – Αστέρας Σπαρτύλα 0-1
Αυγερινός – Όλυμπος 4-0
Ποσειδών Βιταλάδων - Ατρόμητος Στρογγυλής 1-2

Βαθμολογία
1.Κάβος 15
2.Βολίδα 15
3.Ατρόμητος Στρογγυλής 12
4.Αστέρας Μωραϊτίκων 9
5.Αυγερινός Βαλανειού 8
6.ΑΕ Φαιάκων 7
7.Μέγας Αλέξανδρος 7
8.Μπενίτσες 7
9.Κένταυρος Αρίλλα 5
10.Όλυμπος 4
11.Αστέρας Σπαρτύλα 4
12.Ποσειδών Βιταλάδων 1
13.
Corfu FC 1
14.
Eθνικός Περουλάδων 0
*Ο Αυγερινός Βαλανειού έχει ξεκινήσει με -5 βαθμούς.
Επόμενη αγωνιστική
Boλίδα-ΑΕ Φαιάκων
Κάβος-
Corfu FC
Αστέρας Μωραϊτίκων-Αυγερινός Βαλανειού
Αστέρας Σπαρτύλα-Εθνικός Περουλάδων
Όλυμπος-Μπενίτσες
Κένταυρος Αρίλλα-Ποσειδών Βιταλάδων
Μέγας Αλέξανδρος-Ατρόμητος Στρογγυλής
Β' ΕΠΣΚ-6η αγωνιστική
Κεραυνός Δραγωτινών – Βέλος 3-2
Λύκοι – ΠΑΟΚ 0-5
Συναράδες - Κεραυνός Αγ. Νικολάου 1-4
Αετός Αγ. Αθανασίου - Δίας Κασσιόπης 0-3
Φαίαξ Μαραθιά - Κεραυνός Ποταμού 0-2
Θύελλα - Όλυμπος 2017 0-3 α.α.
Ατρόμητος Άφρας – Βασιλάτικα 5-0
Ρεπό ο Ηρακλής Σφακερών
Βαθμολογία
1.Κεραυνός Αγ. Νικολάου 15
2.Νέος Όλυμπος 15
3.Βέλος Βελονάδων 15
4.Ηρακλής Σφακερών 12
5.Κεραυνός Ποταμού 9
6.ΠΑΟΚ 8
7.Κεραυνός Δραγωτινών 8
8.Ατρόμητος Άφρας 9
9.Δίας Κασσιόπης 7
10.Βασιλάτικα 6
11.Σιναράδες 5
12.Αετός Αγ. Αθανασίου 4
13.Φαίαξ Μαραθιά 3
14.Λύκοι 1
15.Θύελλα 0
*Ο Δίας έχει τιμωρηθει με -5 βαθμούς.

Επόμενη αγωνιστική
Βέλος Βελονάδων-Δίας Κασσιόπης
Κεραυνός Αγ. Νικολάου-Κεραυνός Δραγωτινών
Κεραυνός Ποταμού-Αετός Αγ. Αθανασίου
Νέος Όλυμπος-Σιναράδες
Βασιλάτικα-Φαίαξ Μαραθιά
Ηρακλής Σφακερών-Θύελλα
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Άφρας
Ρεπό: Λύκοι

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου