ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Τα αποτελέσματα - οι βαθμολογίες και το πρόγραμμα στην ΕΠΣΚ



Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣΚ


A1 EΠΣΚ-11η αγωνιστική
Ολυμπιάδα – Κρόνος 0-3
Αναγέννηση Περιβολίου – Αστέρας Πετριτή 0-1
Αχιλλέας Νυμφών – Κοντόκαλι 2-1
Κανάλια – Θιναλιακός 1-6    
Ομόνοια – Παξοί δεν έγινε
ΟΦΑΜ – Οδυσσέας Αυλιωτών 2-0  
Ηρακλής Αγ. Δέκα – Αστέρας Λιαπάδων 0-3


Βαθμολογία
1.Κρόνος 26
2.Αστέρας Πετριτή 26
3.Θιναλιακός 25
4.ΟΦΑΜ 22
5.Αστέρας Λιαπάδων 21
6.Ολυμπιάδα Καρουσάδων 17
7.Αχιλλέας Νυμφών 17
8.Οδυσσέας Αυλιωτών 16
9.Αναγέννηση Περιβολίου 15
10.Παξοί 12
11.Κοντόκαλι 9
12.Ομόνοια 4
13.Κανάλια 4
14.Ηρακλής Αγ. Δέκα 0
*H Ολυμπιάδα και ο Αχιλλέας έχουν ξεκινήσει με -2 βαθμούς.

Επόμενη αγωνιστική
Ομόνοια-Αχιλλέας Νυμφών
Κοντόκαλι-Ολυμπιάδα
Παξοί-ΟΦΑΜ
Κρόνος-Κανάλια
Οδυσσέας Αυλιωτών-Αναγέννηση Περιβολίου
Θιναλιακός-Αστέρας Λιαπάδων
Αστέρας Πετριτή-Ηρακλής Αγ. Δέκα


Α' ΕΠΣΚ-12η αγωνιστική
Ποσειδώνας  Βιταλάδων – Μ. Αλέξανδρος 0-1
Εθνικός Περουλάδων – Όλυμπος 2-3
Βολίδα – Κάβος 0-0
Ατρόμητος Στρογγυλής – ΑΕ Φαιάκων 2-1
Μπενίτσες – Κένταυρος Αρίλλα
Αυγερινός Βαλανειού – Αστέρας Σπαρτύλα
Corfu FC – Αστέρας Μωραΐτικων 1-1

Βαθμολογία
1.Κάβος 31
2.Βολίδα 27
3.Ατρόμητος Στρογγυλής 24
4.Αυγερινός Βαλανειού 20
5.ΑΕ Φαιάκων 20
6.Μέγας Αλέξανδρος 17
7.Αστέρας Σπαρτύλα 16
8.Κένταυρος Αρίλλα 16
9.Μπενίτσες 15
10.Όλυμπος 14
11.Αστέρας Μωραϊτίκων 13
12.Εθνικός Περουλάδων 10
13.Ποσειδών Βιταλάδων 7
14.Corfu FC 2
*Ο Αυγερινός Βαλανειού έχει ξεκινήσει με -5 βαθμούς.
Επόμενη αγωνιστική
ΑΕ Φαιάκων-Μέγας Αλέξανδρος
Κένταυρος Αρίλλα-Ατρομητος Στρογγυλής
Όλυμπος-Ποσειδών Βιταλάδων
Αστέρας Σπαρτύλα-Μπενίτσες
Αστέρας Μωραϊτίκων-Εθνικός Περουλάδων
Κάβος-Αυγερινός Βαλανειού
Corfu FC-Βολίδα

Β' ΕΠΣΚ-14η αγωνιστική
Λύκοι – Βέλος 1-5
Κεραυνός Ποταμού – Σιναράδες 2-2
Νέος Όλυμπος – ΑΟΚ Φαίαξ              
Ηρακλής Σφακερών – Ατρόμητος Άφρας 0-4
Βασιλάτικα – Θύελλα 4-0
Δίας Κασσιόπης – Κεραυνός Δραγωτινών 3-0
Κερ. Αγ. Νικολάου – Αετός Αγ. Αθανασίου 2-0
Ρεπό: ΠΑΟΚ


Βαθμολογία
1.Νέος Όλυμπος 36
2.Κεραυνός Αγ. Νικολαου 36
3.Βέλος 27
4.Ηρακλής Σφακερών 25
5. ΑΟ Βασιλάτικα 22
6. Ατρόμητος Άφρας 22
7.Δίας Κασσιόπης 22
8.Κεραυνός Ποταμού 19
9.Κεραυνός Δραγωτινών 18
10.ΠΑΟΚ 18
11.Σιναράδες 11
12.Φαίαξ Μαραθιά 7
13.Αετός Αγ. Αθανασίου 7
14.Λύκοι 3
15.Θύελλα -2
* Η Θύελλα έχει τιμωρηθεί με -6 βαθμούς κι ο Δίας Κασσιόπης με -5.

Επόμενη αγωνιστική
Ατρόμητος Άφρας-Λύκοι
Θύελλα-ΠΑΟΚ
Φαίαξ Μαραθιά-Ηρακλής Σφακερών
Σιναράδες-Βασιλάτικα
Αετός Αγ. Αθανασίου-Νέος Όλυμπος
Κεραυνός Δραγωτινών-Κεραυνός Ποταμού
Δίας Κασσιόπης-Κεραυνός Αγ. Νικολάου

Ρεπό: Bέλος

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου