ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου – Οι βαθμολογίες και το πρόγραμμα



Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου – Οι βαθμολογίες και το πρόγραμμα

Α1 ΕΠΣΚ-10η αγωνιστική
Κρόνος-Κοντόκαλι 4-1
Οδυσσέας Αυλιωτών-Ομόνοια 5-1
Θιναλιακός-Ολυμπιάδα Καρουσάδων 3-0
Αστέρας Πετριτή-ΟΦΑΜ 1-1
Παξοί-Αχιλλέας Νυμφών 1-1
Ηρακλής Αγ. Δέκα-ΑΕ Καναλίων 1-2
Αστέρας Λιαπάδων-Αναγέννηση Περιβολίου 1-3

Βαθμολογία
1Κρόνος 23
2. Αστέρας Πετριτή 23
3.Θιναλιακός 22
4.ΟΦΑΜ 20
5.Αστέρας Λιαπάδων 18
6.Ολυμπιάδα Καρουσάδων 17
7.Οδυσσέας Αυλιωτών 16
8.Αναγέννηση Περιβολίου 15
9.Αχιλλέας Νυμφών 14
10.Παξοί 12
11.Κοντόκαλι 9
12.Ομόνοια 6
13.Κανάλια 3
14.Ηρακλής Αγ. Δέκα 0
*H Ολυμπιάδα και ο Αχιλλέας έχουν ξεκινήσει με -2 βαθμούς.

Επόμενη αγωνιστική
Αχιλλέας Νυμφών-Κοντόκαλι
Ομόνοια-Παξοί
Ολυμπιάδα-Κρόνος
ΟΦΑΜ-Οδυσσέας Αυλιωτών
Κανάλια-Θιναλιακός
Αναγέννηση Περιβολίου-Αστέρας Πετριτή
Ηρακλής Αγ. Δέκα-Αστέρας Λιαπάδων


Α' ΕΠΣΚ-10η αγωνιστική
Κάβος-Όλυμπος 1-0
Αστέρας Μωραϊτίκων-Αστέρας Σπαρτύλα 1-4
Μπενίτσες-ΑΕ Φαιάκων 1-2
Εθνικός Περουλάδων-Ποσειδών Βιταλάδων 3-0
Αυγερινός Βαλανειού-Ατρόμητος Στρογγυλής 1-2
Corfu FC-Μέγας Αλέξανδρος 1-7
Βολίδα-Κένταυρος Αρίλλα 1-1

Βαθμολογία
1.Κάβος 27
2.Βολίδα 23
3.Ατρόμητος Στρογγυλής 18
4.Αυγερινός Βαλανειού 17
5.ΑΕ Φαιάκων 17
6.Αστέρας Σπαρτύλα 16
7.Μπενίτσες 14
8.Κένταυρος Αρίλλα 15
9.Μέγας Αλέξανδρος 13
10.Αστέρας Μωραϊτίκων 12
11.Εθνικός Περουλάδων 9
12.Όλυμπος 8
13.Ποσειδών Βιταλάδων 7
14.Corfu FC 1
*Ο Αυγερινός Βαλανειού έχει ξεκινήσει με -5 βαθμούς.

Επόμενη αγωνιστική
ΑΕ Φαιάκων-Ποσειδών Βιταλάδων
Ατρόμητος Στρογγυλής-Μπενίτσες
Μέγας Αλέξανδρος-Εθνικός Περουλάδων
Κένταυρος Αρίλλα-Αυγερινός Βαλανειού
Όλυμπος-Corfu FC
Αστέρας Σπαρτύλα-Βολίδα
Κάβος-Αστέρας Μωραϊτίκων


Β' ΕΠΣΚ-13η αγωνιστική
Βέλος-ΠΑΟΚ 1-1
Ατρόμητος Άφρας-Νέος Όλυμπος 0-3
Θύελλα-Κεραυνός Ποταμού 1-3
Φαίαξ Μαραθιά-Κεραυνός Αγ. Νικολάου 0-6
Αετός Αγ. Αθανασίου-Κεραυνός Δραγωτινών 1-3
Λύκοι-Ηρακλής Σφακερών 1-6
Σιναράδες-Δίας Κασσιόπης 1-2
Ρεπό: Βασιλάτικα

Βαθμολογία
1.Νέος Όλυμπος 33
2.Κεραυνός Αγ. Νικολαου 33
3.Ηρακλής Σφακερών 25
4.Βέλος 24
5.Ατρόμητος Άφρας 19
6.Βασιλάτικα 19
7.Δίας Κασσιόπης 19
8.Κεραυνός Ποταμού 18
9.Κεραυνός Δραγωτινών 18
10.ΠΑΟΚ 18
11.Σιναράδες 10
12.Φαίαξ Μαραθιά 7
13.Αετός Αγ. Αθανασίου 7
14.Λύκοι 3
15.Θύελλα -5
* Η Θύελλα έχει τιμωρηθεί με -6 βαθμούς κι ο Δίας Κασσιόπης με -5.

Eπόμενη αγωνιστική
Λύκοι-Βέλος
Ηρακλής Σφακερών-Ατρόμητος Άφρας
Βασιλάτικα-Θύελλα
Νέος Ολυμπος-Φαίαξ Μαραθιά
Κεραυνός Ποταμού-Σιναράδες
Κεραυνός Αγ. Νικολάου-Αετός Αγ. Αθανασίου
Δίας Κασσιόπης-Κεραυνός Δραγωτινών


Ρεπό: Βέλος