Αναγέννηση Περιβολίου – ΟΦΑΜ 3 - 2 Τελικό Σκορ

ΦΩΤΟ Αρχείου

Αναγέννηση Περιβολίου – ΟΦΑΜ  3 - 2 Τελικό Σκορ
Εξαιρετικό παιχνίδι στο Περιβόλι και από τις δυο ομάδες και δίκαιη νίκη με 3 – 2 για τους γηπεδούχους παρά την υπεροχή του ΟΦΑΜ. Πολλές ευκαιρίες και από τις δυο ομάδες. Στις αρχές του Β΄ημιχρόνου στο 54΄και στο 58΄οι Αγιομαθίτες ισοφάρισαν με πέναλτι του Χαρβαλιά σε χέρι του Βάρθη και με τον Κ. Ανδριώτη που εκμεταλλεύτηκε την απόκρουση του Νάου. Στο 63΄ευκαιρία με τον Ασπιώτη για τον ΟΦΑΜ και στο 69 για την Αναγέννηση με Καρσελά (Γ. Μίαρη). Εκπληκτική απόκρουση Νάου σε τετ α τετ με Χαρβαλιά στο 72΄. Χαρβαλιάς και Κόκκινο στο 77΄και 78΄χάνουν ευκαιρίες για ΟΦΑΜ. Με αυτογκόλ του Κονόμη μετά από παρέμβση Καρσελά το τελικό 3 – 2. Στο 89΄ο Νάος εκπληκτική απόκρουση σε φάουλ του Ασπιώτη. Μίτσουλης σε δυο φάσεις και Σουλάνης χάνουν ευκαιρίες για την Αναγέννηση.
Προηγούμενη ανάρτηση
Αναγέννηση Περιβολίου – ΟΦΑΜ  2 – 0 Σκορ Α΄ ημιχρόνου

Πριν από λίγο στο γήπεδο Περιβολίου έληξε το Α΄ ημίχρονο. Οι γηπεδούχοι με δυο γκολ του Μίτσουλη στο 12΄και στο 45+ προηγούνται του ΟΦΑΜ που είχε την υπεροχή και έχασε ευκαιρίες με Ασπιώτη, Κόκκινο και είχε και δοκάρι σε κεφαλιά του Ασπιώτη στο 44΄.