ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου & οι βαθμολογίες



ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου & οι βαθμολογίες
Ο πρωτοπόρος Κρόνος αγωνίζεται την Κυριακή στους Παξούς σε ένα από τα σημαντικότερα ματς της 16ης αγωνιστικής, ενώ ο Αστέρας Πετριτή εκτός με την Ολυμπιάδα.
Αναλυτικά
Σάββατο 27/1-15.00
Α1
Ολυμπιάδα-Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ- Ηρακλής Αγ. Δέκα
Ομόνοια-Θιναλιακός

Η βαθμολογία (15 αγ)

Κρόνος 38

Θιναλιακός 35

ΟΦΑΜ 32

Αστέρας Πετριτή 32

Αστέρας Λιαπάδων 24

Αχιλλέας Νυμφών 24

Οδυσσέας Αυλιωτών 23

Ολυμπιάδα Καρουσάδων 22

Αναγέννηση Περιβολίου 21

Παξοί 16

Κοντόκαλι 13


ΑΕ Καναλίων 6

Ομόνοια 5

Ηρακλής Αγ. Δέκα 2

Σημείωση Ολυμπιάδα Καρουσάδων & Αχιλλέας Νυμφών ξεκίνησαν με -2β. Αναγέννηση Π. και Παξοί 1 αγώνα λιγότερο
Α΄
Όλυμπος-Αστέρας Μωραϊτίκων
Ποσειδών Βιταλάδων-Αυγερινός Βαλανειού
Μπενίτσες-Εθνικός Περουλάδων

Η Βαθμολογία (15 αγ)

Κάβος 37

Βολίδα 36

Ατρόμητος Στρογγυλής 30

Αυγερινός Βαλανειού 29

ΑΕ Φαιάκων 22

Κένταυρος Αρίλλας 22

Μπενίτσες 22

Όλυμπος 21

Μ. Αλέξανδρος 19

Αστέρας Μωραϊτίκων 18

Αστέρας Σπαρτύλας 17

Εθνικός Περουλάδων 10

Ποσειδών Βιταλάδων 8

Κέρκυρα ΠΟ 2

Σημείωση Ο Αυγερινός Βαλανειού ξεκίνησε με -5β.

Β΄
Φαίαξ-Βέλος
Νέος Όλυμπος-Βασιλάτικα (17.30)
Λύκοι-Δίας Κασσιόπης
Η Βαθμολογία (17 αγ)

Ν. Όλυμπος 45

Κεραυνός Αγ. Νικολάου 42

Βέλος 33

Ηρακλής Σφακερών 31

Ατρόμητος Άφρας 28

Δίας Κασσιόπης 28

Κεραυνός Δραγωτινών 27

Βασιλάτικα 25

ΠΑΟΚ 24

Κεραυνός Ποταμού 19

Φαίαξ 13

Συναράδες 11

Αετός Αγ. Αθανασίου 10

Λύκοι 3

Θύελλα -5

Σημείωση Ο Δίας Κασσιόπης έχει ποινή -5 β και η Θύελλα -6 β.

Κυριακή 28/1
Α1
Στις 13.00
Παξοί-Κρόνος
Στις 15.00
Αναγέννηση Περιβολίου-Αχιλλέας Νυμφών
Κοντόκαλι-Οδυσσέας Αυλιωτών
Στις 15.30
Κανάλια-Αστέρας Λιαπάδων

Α΄
Στις 11.00
Αστέρας Σπαρτύλα-ΑΕ Φαιάκων
Μέγας Αλέξανδρος-Βολίδα
Στις 15.00
Κένταυρος Αρίλλα-Κάβος
Ατρόμητος Στρογγυλής-Corfu FC

Β΄
Στις 11.00
Θύελλα-Σιναράδες
Ηρακλής Σφακερών-Κεραυνός Ποταμού
Στις 13.15
Ατρόμητος Άφρας-Αετός Αγιου Αθανασίου
Στις 15.00

ΠΑΟΚ-Κεραυνός Αγ. Νικολάου