Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης 1 – 0 – Άδικη ήττα πολλά παράπονα από τη διαιτησία

Μεγάλη ένταση στο 93΄από τις διαμαρτυρίες των παικτών και του πάγκου της ΑΕΛ προς το διαιτητικό τρίο που ακύρωσε γκολ της ΑΕΛ με τον Ρογγότη. 5 στοχευμένες κίτρινες κάρτες από τον Θεσπρωτό Σιντόρη που ... χειρούργησε με ... αναισθητικό την ΑΕΛ. Οι γηπεδούχοι … έπεσαν από τον 4ο όροφο, όσες και οι πολύ καλές ευκαιρίες της ΑΕΛ (Τσέβα 57΄, Λεπεμιώτης 62΄, Ντέκο 73΄και 78΄)  και  όχι μόνο σώθηκαν, αλλά πήραν και τη νίκη πετυχαίνοντας στο 80΄το 1 – 0 μετά από αντεπίθεση. Σε μια ακόμα έσωσε ο Βορύλας.
Αναμένεται ανακοίνωση – καταγγελία της ΑΕΛ

Προηγούμενη ανάρτηση
Λευκίμμης Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης 0 – 0 Σκορ Α΄ημιχρόνου

Στη Λευκάδα πριν από λίγα λεπτά ξεκίνησε το Β΄ημίχρονο και το σκορ είναι 0 – 0. Αμφίρροπο το Α΄ ημίχρονο με μια ευκαιρία για κάθε ομάδα. Στο 25΄δοκάρι (εξωτερικό) για τους γηπεδούχους και στο 30΄πολύ καλή ευκαιρία με τον Αναστασιάδη (Ντέκο) για την ΑΕΛ