ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣΚ


Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣΚ
Σάββατο 3/2
Α1
ΓΗΠ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ 15.00 ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΕΤΡΙΤΗ 15.00 ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΘΙΝΑΛΙΟΥ 15.00 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ - ΟΦΑΜ
Α΄
ΠΑΛΑΙ/ΤΩΝ 15.00 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΩΡΑΙΤΙΚΩΝ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 15.00 ΑΟ ΚΑΒΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ
ΑΥΛΙΩΤΩΝ 15.00 ΑΟ ΕΘΝ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ ΣΙΔ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΕΠΣΚ 15.00 ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
Β΄
ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ 15.00 ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΑΦΡΑΣ
ΕΠΣΚ 17.30 ΝΕΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 2017 - ΠΑΟΚ
Κυριακή 4/2
Α1
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΝΥΜΦΩΝ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΝΥΜΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΙΑΠΑΔΩΝ
ΑΓ.ΔΕΚΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ ΔΕΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΥΛΙΩΤΩΝ 15.00 ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΞΩΝ 14.00 ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
Α΄
ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ 15.00 ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΕΠΣΚ 15.00 ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΑΡΙΛΛΑΣ
ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ 15.00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΒΑΛΑΝΕΙΟΥ - ΑΕ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Β΄
ΠΑΛΑΙ/ΤΩΝ 11.00 ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ 15.00 ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ  ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ 11.00 ΑΟ ΒΕΛΟΣ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 11.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ
ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ 11.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΠΟΤΑΜΟΥ -  ΑΟ ΛΥΚΟΙ
Βαθμολογία
1.Κρόνος 39
2.Θιναλιακός 38
3.ΟΦΑΜ 35
4.Αστέρας Πετριτή 35
5.Αστέρας Λιαπάδων 27
6.Οδυσσέας Αυλιωτών 26
7.Αχιλλέας Νυμφών 25
8.Ολυμπιάδα Καρουσάδων 22
9.Αναγέννηση Περιβολίου 22
10.Παξοί 17
11.Κοντόκαλι 13
12.Kανάλια 6
13.Ομόνοια 5
14.Ηρακλής Αγ. Δέκα 2
*H Ολυμπιάδα και ο Αχιλλέας έχουν ξεκινήσει με -2 βαθμούς- Αναγέννηση και Παξοί από 1 αγώνα  λιγότερο.
Βαθμολογία
1.Κάβος 40
2.Βολίδα 37
3.Αυγερινός Βαλανειού 32
4.Ατρόμητος Στρογγυλής 31
5.ΑΕ Φαιάκων 25
6.Όλυμπος 24
7.Κένταυρος Αρίλλα 22
8.Μπενίτσες 22
9.Μέγας Αλέξανδρος 20
10.Αστέρας Μωραϊτικων 18
11.Αστέρας Σπαρτύλα 17
12.Εθνικός Περουλάδων 13
13.Ποσειδών Βιταλάδων 8
14.Corfu FC 3
*Ο Αυγερινός Βαλανειού έχει ξεκινήσει με -5 βαθμούς.
Βαθμολογία
1.Νέος Όλυμπος 46
2.Κεραυνός Αγ. Νικολαου 45
3.Βέλος 36
4.Ηρακλής Σφακερών 32
5.Δίας Κασσιόπης 31
6.Ατρόμητος Άφρας 29
7.Κεραυνός Δραγωτινών 27
8.ΑΟ Βασιλάτικα 26
9.ΠΑΟΚ 24
10.Κεραυνός Ποταμού 20
11.Σιναράδες 14
12.Φαίαξ Μαραθιά 13
13.Αετός Αγ. Αθανασίου 11
14.Λύκοι 3

15.Θύελλα -5