ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες



Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες

Α1 22η αγωνιστική

Σάββατο17/3

Γήπ. Πετριτή, 15:30 Αστέρας Πετριτή - Ομόνοια Γαστουρίου
Θιναλίου, Αχαράβη, 15:30 Θιναλιακός - ΑΟ Κοντόκαλι
Αγίων Δέκα, 15:30 Ηρακλής Αγίων Δέκα - Ολυμπιάδα ΚαρουσάδωνΚυριακή 18 Μαρτίου 2018)

Κυριακή 18/3

Γήπ. Περιβολίου, 15:30 Κρόνος Αργυράδων - Αχιλλέας Νυμφών
ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι,15:30 ΑΕ Καναλίων - Αναγέννηση Περιβολίου
Αυλιωτών, 13:00 Οδυσσέας Αυλιωτών - ΑΟ Παξοί
Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό: 15:30 Αστέρας Λιαπάδων - ΟΦΑΜ

Βαθμολογία

Κρόνος                        51
Θιναλιακός                    47
ΟΦΑΜ                          47
Αστέρας Πετριτή           44
Οδυσσέας Αυλιωτών     33
Αστέρας Λιαπάδων        33
Αχιλλέας Νυμφών           31
Ολυμπιάδα                    31
Αναγ. Περιβολίου           28
Παξοί                            26
Κοντόκαλι                      17
Kανάλια                          8
Ομόνοια                         7
Ηρακλής Αγ. Δέκα           2


Α΄22η αγωνιστική
Σάββατο 17/3
Γήπ. Αυλιωτών, 15:30 Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Φαιάκων
ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι, 15:30 Κέρκυρα ΠΟ/Corfu FC - Ποσειδώνας Βιταλάδων
Λευκίμμης, 15:30 ΑΟ Κάβος - Μέγας Αλέξανδρος
Στρογγυλής 15:30 Αστέρας Μωραϊτίκων - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων
Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων,15:30 ΑΠΣ Όλυμπος - Αστέρας Σπαρτύλα
Κυριακή 18/3
Γήπ. Καρουσάδων, 15:30 Αυγερινός Βαλανειού - ΑΠΣ Μπενίτσες
Καστελλάνων Μέσης, 15:30 Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Ατρόμητος Στρογγυλής
              
Βαθμολογία
ΑΟ Κάβος                            50
Βολίδα                                45
Αυγερινός Βαλανειού            41
Ατρόμητος Στρογγυλής         37
Όλυμπος                             35
ΑΕ Φαιάκων                         32
Κένταυρος Αρίλλα                30
ΑΠΣ Μπενίτσες                    29
Αστέρας Μωραΐτικων            24
Αστέρας Σπαρτύλα               21
Μ. Αλέξανδρος                    20
Εθνικός Περουλάδων            17
Ποσειδώνας Βιταλάδων         12
Κέρκυρα ΠΟ/Corfu FC            3
**Ο Αυγερινός Βαλανειού ξεκίνησε με -5 βαθμούς.


Β΄25η αγωνιστική
Σάββατο 17/3
Γήπ. Περιβολίου, 15:30 ΑΟ Βασιλάτικα - Κεραυνός Ποταμού
Κασσιώπης, 15:30 ΑΟ Λύκοι Νησακίου - Κεραυνός Δραγωτινών
Κυριακή 18/3
Γήπ. Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων, 11:30 Θύελλα Γαρίτσας - ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά
Νυμφών, 15:30 Ηρακλής Σφακερών - Κεραυνός Αγίου Νικολάου
Καρουσάδων, 11:30 Βέλος Βελονάδων - Νέος Όλυμπος 2017
Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό, 11: 30 ΠΑΟ Κορακιάνας - Δίας Κασσιώπης
Κοντοκαλίου, 11:30 Ατρόμητος Άφρας - ΑΟ Σιναράδων
Ρεπό: Αετός Αγίου Αθανασίου

Βαθμολογία

Νέος Όλυμπος 2017                   56
Κεραυνός Αγ. Νικολαου               54
Δίας Κασσιόπης                          45
Ηρακλής Σφακερών                    41
Βέλος                                        40
Βασιλάτικα                                 37
Κεραυνός Δραγωτινών                37
ΠΑΟΚ                                       36
Ατρόμητος Άφρας                       32
Κεραυνός Ποταμού                      26
Σιναράδες                                   22
Φαίαξ Μαραθιά                            17
Αετός Αγ. Αθανασίου                    13
Λύκοι                                          04
Θύελλα                                       01
* Η Θύελλα έχει τιμωρηθεί με -3 βαθμούς κι ο Δίας Κασσιόπης με -5

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου