ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου 20-21/10 στην ΕΠΣΚ


Οι αγώνες του σαββατοκύριακου 20-21/10 στην ΕΠΣΚ

Συνεχίζονται τα τοπικά Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κέρκυρας, με την διεξαγωγή των αγώνων της 4η αγωνιστικής.
Το πρόγραμμα και οι βαθμολογίες:

 Α1 (4η αγωνιστική):

Σάββατο 20 Οκτωβρίου:

Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
16:00 Αστέρας Πετριτή - Αναγέννηση Περιβολίου


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
16:00 ΑΟ Κάβος - Ατρόμητος Στρογγυλής


Δημοτικό γήπεδο Θιναλίου, Αχαράβη:
16:00 Θιναλιακός Αχαράβης - ΟΦΑΜ


Κυριακή 21 Οκτωβρίου:


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό :
(13:00) Αστέρας Λιαπάδων - ΑΟ Παξοί


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου :
16:00 ΑΟ Κοντόκαλι - Βολίδα Κάτω Γαρούνα


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών :
16:00 Οδυσσέας Αυλιωτών - Αχιλλέας Νυμφών


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
16:00 Αυγερινός Βαλανειού - Ολυμπιάδα Καρουσάδων


Η βαθμολογία (σε 3 αγωνιστικές)

Θιναλιακός Αχαράβης 9
ΟΦΑΜ 9
Αστέρας Πετριτή 7
Ατρόμητος Στρογγυλής 6
Αναγέννηση Περιβολίου 6
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 6
Οδυσσέας Αυλιωτών 6 *
Αχιλλέας Νυμφών 4
ΑΟ Κάβος 3 *
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 1
ΑΟ Παξοί 1
Αστέρας Λιαπάδων 0
Αυγερινός Βαλανειού 0
ΑΟ Κοντόκαλι 0


Σημείωση: Το εξ αναβολής ματς της 2ης αγωνιστικής μεταξύ Οδυσσέα Αυλιωτών - ΑΟ Κάβου ορίστηκε να διεξαχθεί το Σάββατο 27/10, στις 16:00.


 Α' (4η αγωνιστική):

Σάββατο 20 Οκτωβρίου:


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
16:00 Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου - Κεραυνός Αγίου Νικολάου


Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
16:00 Αστέρας Μωραϊτίκων - Ομόνοια Γαστουρίου


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
16:00 Ατρόμητος Άφρας - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό :
16:00 ΑΕ Φαιάκων - ΑΕ Καναλίων


Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
16:00 Όλυμπος - Ηρακλής Αγίων Δέκα


Κυριακή 21 Οκτωβρίου:


Γήπεδο «Σπύρος Βλάσσης», Κανόνι :
16:00 Νέος 2017 Κέρκυρα - ΑΠΣ Μπενίτσες


Δημοτικό γήπεδο Κασσιόπης:
16:00 Δίας Κασσιώπης - Μέγας Αλέξανδρος


Η βαθμολογία (σε 3 αγωνιστικές):
Νέος 2017 Κέρκυρα 9
ΠΑΣ Δίας Κασσιόπης 7
Όλυμπος Κέρκυρας 7
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 6
ΑΕ Φαιάκων 6
Ηρακλής Αγίων Δέκα 4
ΑΠΣ Μπενίτσες 4
ΑΕ Καναλίων 4
Μέγας Αλέξανδρος 4
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων 3
Αστέρας Μωραιτίκων 3
Ομόνοια Γαστουρίου 2
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 0
Ατρόμητος Άφρας 0


• Β' (4η αγωνιστική):

Σάββατο 20 Οκτωβρίου


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
16:00 ΑΟ Βασιλάτικα - Ηρακλής Σφακερών


Κυριακή 21 Οκτωβρίου

Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
12:30 Κεραυνός Ποταμού - ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
12:00 Ποσειδώνας Βιταλάδων - ΠΑΟ Κορακιάνας


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
12:30 Κεραυνός Δραγωτινών - ΑΟ Κασσιόπη


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό
16:00 ΓΕ Παλαιοκαστριτών - Αστέρας Σπαρτύλα


Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
18:30 Θύελλα Γαρίτσας - Αετός Αγίου Αθανασίου


Ρεπό: ΓΕ Θιναλίου



Η βαθμολογία (σε 3 αγωνιστικές):
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 9
ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά 7
Κεραυνός Ποταμού 7
Ποσειδώνας Βιταλάδων 6
ΑΟ Βασιλάτικα 6
ΠΑΟ Κορακιάνας 4
ΑΟ Κασσιώπη 3
Ηρακλής Σφακερών 3
Θύελλα Γαρίτσας 3
Κεραυνός Δραγωτινών 1
Αετός Αγίου Αθανασίου 1
ΓΕ Θιναλίου 1
Αστέρας Σπαρτύλα 0