ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Αγώνες του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στην ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες



Αγώνες του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στην ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες

Το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής και πρώτης του Β΄ Γύρου του Σαββατοκύριακου και οι βαθμολογίες

Α1΄ (14η αγωνιστική)                                                             

Σάββατο 12 Ιανουαρίου, ώρα15:00

Αυγερινός Βαλανειού - Θιναλιακός Αχαράβης
Αχιλλέας Νυμφών - Βολίδα Κάτω Γαρούνα
Κυριακή 13 Ιανουαρίου, ώρα15:00
Αναγέννηση Περιβολίου - ΟΦΑΜ
ΑΟ Κοντόκαλι - Ατρόμητος Στρογγυλής
Οδυσσέας Αυλιωτών - Αστέρας Λιαπάδων
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΟ Παξοί (12.30)

Τετάρτη 16 Ιανουαρίου, ώρα 15:00

Αστέρας Πετριτή - ΑΟ Κάβος

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)

Θιναλιακός Αχαράβης 34 (12 αγ)
Αστέρας Πετριτή 32
ΟΦΑΜ 31
Οδυσσέας Αυλιωτών 27
ΑΟ Παξοί 17 (10 αγ)
Αχιλλέας Νυμφών 17
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 16 (12 αγ)
Αναγέννηση Περιβολίου 16 (12 αγ)
ΑΟ Κάβος 16
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 12
Ατρόμητος Στρογγυλής 11
Αστέρας Λιαπάδων 10
Αυγερινός Βαλανειού 8
ΑΟ Κοντόκαλι 1


Α' (14η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Ιανουαρίου, ώρα 15:00

Ατρόμητος Άφρας - Κεραυνός Αγίου Νικολάου
Δίας Κασσιώπης - Αστέρας Μωραϊτίκων
ΑΕ Φαιάκων - Νέος 2017 Κέρκυρα
Όλυμπος Κέρκυρας - Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου
Μέγας Αλέξανδρος - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων (17:30)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου, ώρα 15:00

Ηρακλής Αγίων Δέκα - ΑΠΣ Mπενίτσες
ΑΕ Καναλίων - Ομόνοια Γαστουρίου (17:30)

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)

Όλυμπος Κέρκυρας 33
Νέος 2017 Κέρκυρα 28
ΑΕ Φαιάκων 23
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 22
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων 19
ΑΕ Καναλίων 18
ΠΑΣ Δίας Κασσιόπης 17
ΑΠΣ Μπενίτσες 17
Μέγας Αλέξανδρος 16
Ομόνοια Γαστουρίου 16
Αστέρας Μωραιτίκων 15
Ηρακλής Αγίων Δέκα 15
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 6
Ατρόμητος Άφρας 5

Β' (14η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Ιανουαρίου, ώρα15:00

Ποσειδώνας Βιταλάδων - ΓΕ Παλαιοκαστριτών

Κυριακή 13 Ιανουαρίου, ώρα 11:00

ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά -Αστέρας Σπαρτύλα
Θύελλα Γαρίτσας - ΑΟ Κασσιώπη
Κεραυνός Ποταμού - Κεραυνός Δραγωτινών
ΠΑΟ Κορακιάνας - Ηρακλής Σφακερών
ΓΕ Θιναλίου - Αετός Αγίου Αθανασίου

Ρεπό: ΑΟ Βασιλάτικα


Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)

ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά 34
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 33
ΑΟ Κασσιώπη 25
ΠΑΟ Κορακιάνας 24
Ποσειδώνας Βιταλάδων 23
ΑΟ Βασιλάτικα 23
Ηρακλής Σφακερών 18
Θύελλα Γαρίτσας 15
Κεραυνός Ποταμού 10
Αετός Αγίου Αθανασίου 7
Αστέρας Σπαρτύλα 6
ΓΕ Θιναλίου 5
Κεραυνός Δραγωτινών 1