ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου 5-6/1 & οι βαθμολογίες στην ΕΠΣΚ




Οι αγώνες του σαββατοκύριακου 5-6/1 & οι βαθμολογίες στην ΕΠΣΚ

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 5-6/1 και οι βαθμολογίες:

Α1΄ 13η αγωνιστική:

Σάββατο 5/1, 15:00:
Αστέρας Λιαπάδων - Αστέρας Πετριτή
Θιναλιακός Αχαράβης - Αναγέννηση Περιβολίου
ΑΟ Κάβος - Ολυμπιάδα Καρουσάδων

Κυριακή 6/1,15:00
Ατρόμητος Στρογγυλής - Οδυσσέας Αυλιωτών
ΑΟ Κοντόκαλι - Αυγερινός Βαλανειού
ΟΦΑΜ - Αχιλλέας Νυμφών
Βολίδα Κάτω Γαρούνα - ΑΟ Παξοί (12:00)

Η βαθμολογία ( 12 αγώνες):
Θιναλιακός Αχαράβης 31 (11 αγ)
Αστέρας Πετριτή 29
ΟΦΑΜ 28
Οδυσσέας Αυλιωτών 24
ΑΟ Παξοί 17 (10 αγ)
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 16
Αναγέννηση Περιβολίου 16 (11αγ)
Αχιλλέας Νυμφών 14 (11 αγ)
ΑΟ Κάβος 13
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 12
Ατρόμητος Στρογγυλής 11
Αστέρας Λιαπάδων 10
Αυγερινός Βαλανειού 5
ΑΟ Κοντόκαλι 1 (11αγ)


Α' 13η αγωνιστική :

Σάββατο 5/1, 15:00
Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Δίας Κασσιώπης
Ατρόμητος Άφρας - ΑΕ Φαιάκων
Αστέρας Μωραϊτίκων - Όλυμπος Κέρκυρας
ΑΠΣ Mπενίτσες - Μέγας Αλέξανδρος

Κυριακή 6/1,15:00
Νέος 2017 Κέρκυρα - Ηρακλής Αγίων Δέκα (18:00)
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου - ΑΕ Καναλίων
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων - Ομόνοια Γαστουρίου


Η βαθμολογία (12 αγώνες):
Όλυμπος Κέρκυρας 30
Νέος 2017 Κέρκυρα 28
ΑΕ Φαιάκων 20
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 19
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων 18
ΠΑΣ Δίας Κασσιόπης 17
Μέγας Αλέξανδρος 16
ΑΕ Καναλίων 15
Ομόνοια Γαστουρίου 15
Αστέρας Μωραιτίκων 15
ΑΠΣ Μπενίτσες 14
Ηρακλής Αγίων Δέκα 12
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 6
Ατρόμητος Άφρας 5

 Β' 13η αγωνιστική
Σάββατο 5/1, 15:00
ΑΟ Βασιλάτικα - Κεραυνός Ποταμού
Θύελλα Γαρίτσας - Ποσειδώνας Βιταλάδων (17:30)

Κυριακή 6/1, 15:00
ΓΕ Παλαιοκαστριτών - ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά
Κεραυνός Δραγωτινών - ΠΑΟ Κορακιάνας (11:00)
Αετός Αγίου Αθανασίου - Ηρακλής Σφακερών (11:30)

Τετάρτη 16/, 15:30
Αστέρας Σπαρτύλα - ΓΕ Θιναλίου

Ρεπό: ΑΟ Κασσιώπη


Η βαθμολογία (12 αγώνες)
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 33
ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά 31
ΑΟ Κασσιώπη 25
ΠΑΟ Κορακιάνας 21
Ποσειδώνας Βιταλάδων 20
ΑΟ Βασιλάτικα 20
Θύελλα Γαρίτσας 15
Ηρακλής Σφακερών 15
Κεραυνός Ποταμού 10
Αετός Αγίου Αθανασίου 7
Αστέρας Σπαρτύλα 6
ΓΕ Θιναλίου 5
Κεραυνός Δραγωτινών 1