ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Η αποστολή του Κρόνου με τον Μακεδονικό Σιάτιστας – Γ. Χονδρογιάννης: «Σεβόμαστε, δε φοβόμαστε»



Η αποστολή του Κρόνου με τον Μακεδονικό Σιάτιστας – Γ. Χονδρογιάννης: «Σεβόμαστε, δε φοβόμαστε»

Τη νίκη – βάλσαμο για να βάλει τέλος στο σερί των δυο αποτυχημένων αποτελεσμάτων ψάχνει ο Κρόνος αύριο Κυριακή 27/1 που αγωνίζεται εντός έδρας με αντίπαλο τον Μακεδονικό Σιάτιστας. Αγώνας που διεξάγεται στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής στις 15:00 στο γήπεδο της ΕΠΣ Κέρκυρας στο Κανόνι

Διαιτητής: Λεωνίδας Τζόβας (ΕΠΣ Ηπείρου)
Βοηθοί: Δημήτρης Τσαντάς (ΕΠΣ Ηπείρου) & Δονάτος Παπαδημητρίου (ΕΠΣ Άρτας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Χρήστος Βακαλόπουλος (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)

Ο Κρόνος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του και ο προπονητής Γ. Χονδρογιάννης δε θα έχει στη διάθεσή του τους τιμωρημένους Γραικό και Κωστακιώτη και τους τραυματίες Πετρόγιαννη, Μεσημέρη, Κονισπολιάτη και Κόλλινς.

Η αποστολή του Κρόνου: Βάρελης, Τριαντάφυλλος, Πουλημένος, Ανυφαντής, Αχείμαστος, Ντερτιλής, Λάμπογλου, Σπαχίου, Χατζηδημητρίου, Βλάσσης, Κάνεφ, Μουζακίτης, Χαρτσιάς, Κοιλιάρας, Ντατίδης, Παπαστεργίου, Αποστολίδης, Κατσιαμήτας

Χονδρογιάννης: «Σεβόμαστε, δε φοβόμαστε»

Ο Γ. Χονδρογιάννης αποκλειστικά στο www.argyrades.gr δήλωσε για τον αυριανό αγώνα:

«Σεβόμαστε κάθε αντίπαλό μας και δε φοβόμαστε κανένα. Έχουμε καλή ομάδα και με σοβαρότητα θα αντιμετωπίσουμε την ομάδα του Μακεδονικού για να πετύχουμε τον στόχο μας»

Το πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου έχει ως εξής:

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019, Ώρα έναρξης 15:00:

Τηλυκράτης Λευκάδας΄- Αχέρων Καναλακίου
Κρόνος Αργυράδων - Μακεδονικός Σιάτιστας
Μέγας Αλέξανδρος Καστοριάς - Ναυπακτιακός Αστέρας
Θρίαμβος Σερβιανών - Σούλι Παραμυθιάς
Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας - Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Λευκίμμης - Φλωριάδα Άρτας
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα


Η βαθμολογία (σε 15 αγωνιστικές):

Μακεδονικός Φούφα Πτολεμαϊδας 27 (14 αγ)
Π.Α.Σ. Αχέρων Καναλακίου Πρέβεζας 26
Ναυπακτιακός Αστέρας 26
Σούλι Παραμυθιάς Θεσπρωτίας 25
Α.Π.Σ. Κρόνος Αργυράδων Κέρκυρας 24
Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας 23
Α.Ε. Λευκίμμης Κέρκυρας 22 (13 αγ)
Α.Ο. Νέος Τηλυκράτης Λευκάδας 2014 21
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Καστοριάς 17 (14 αγ)
Θρίαμβος Σερβιανών Ιωαννίνων 16
Μακεδονικός Σιάτιστας Κοζάνης 8 (14 αγ)
Γρεβενά Αεράτα 2 (14 αγ)
Α.Ο. Φλωριάδας Άρτας  Αποχώρησε