ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες





Οι αγώνες του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες

Ξεχωρίζει το μεγάλο ντέρμπι ΟΦΑΜ –Θιναλιακού, αλλά και το τοπικό ντέρμπι του Νότου Αναγέννηση Περιβολίου-Αστέρας Πετριτή στην Α1 στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι βαθμολογίες

Α1 ΕΠΣΚ-17η αγωνιστική

Σάββατο 2/2/19-15.00

Ατρόμητος Στρογγυλής-Κάβος
Βολίδα-Κοντόκαλι
Ολυμπιάδα-Αυγερινός Βαλανειού

Κυριακή 3/2/19-15.00

Αναγέννηση Περιβολίου-Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ-Θιναλιακός
Παξοί-Αστέρας Λιαπάδων (13.00)
Αχιλλέας Νυμφών-Οδυσσέας Αυλιωτών

Η βαθμολογία (16 αγ)

Θιναλιακός 43 (15 αγ)

Αστέρας Πετριτή 41

ΟΦΑΜ 40

Οδυσσέας Αυλιωτών 33

Αναγέννηση Περιβολίου 23

Παξοί 20 (12 αγ)

Βολίδα 19 (15 αγ)

Αχιλλέας Νυμφών 17 (15 αγ)

Ατρόμητος Στρογγυλής 17

Κάβος 16

Αστέρας Λιαπάδων 13

Ολυμπιάδα Καρουσάδων 12 (15 αγ)

Αυγερινός Βαλανειού 11

Κοντόκαλι 1 (15 αγ)


Α’ ΕΠΣΚ-17η αγωνιστική

Σάββατο 2/2/19-15.00

Κεραυνός Αγ. Νικολάου-Εθνικός Περουλάδων
Μπενίτσες-Νέος 2017
Κανάλια-ΑΕ Φαιάκων (17.30)

Κυριακή 3/2/19-15.00

Ομόνοια-Αστέρας Μωραϊτίκων (17.30)
Μέγας Αλέξανδρος-Διας Κασσιόπης (11.30)
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων-Ατρόμητος Άφρας
Ηρακλής Αγ. Δέκα-Όλυμπος

Η βαθμολογία (16 αγ)

Όλυμπος 40

ΝΕΟΣ 34

ΑΕ Φαιάκων 30

Κεραυνός Αγ. Νικολάου 28

ΑΕ Καναλίων 17

Κένταυρος Αρίλλας 23

Δίας Κασσιόπης 20

Μπενίτσες 20

Ομόνοια 20

Μ. Αλέξανδρος 19

Ηρακλής Αγ. Δέκα 18

Αστέρας Μωραϊτίκων 16

Ηρακλής Αγ. Δέκα 15

Εθνικός Περουλάδων 10

Ατρόμητος Άφρας 5


Β’ ΕΠΣΚ-17η αγωνιστική

Σάββατο 2/2/19-15.30

Ηρακλής Σφακερών-ΑΟ Βασιλάτικα

Κυριακή 3/2/19-11.00

Φαίαξ Μαραθιά-Κεραυνός Ποταμού
ΑΟ Κασσιόπη-Κεραυνός Δραγωτινών
Αετός Αγ. Αθανασίου-Θύελλα
Αστέρας Σπαρτύλα-ΓΕ Παλαιοκαστριτών
ΠΑΟΚ-Ποσειδών Βιταλάδων (15.00)


Η βαθμολογία ( 16 αγ)

Φαίαξ Μαραθιά 43

ΓΕΠ 42

ΠΑΟΚ 30

Ποσειδών Βιταλάδων 29

Βασιλάτικα 29

ΑΟ Κασσιόπη 25

Ηρακλής Σφακερών 21

Θύελλα 21

Κεραυνός Ποταμού 16

Αστέρας Σπαρτύλας 9

ΓΕΘ 8

Αετός Αγ. Αθανασίου 7


Κεραυνός Δραγωτινών 1