ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου - Οι αγώνες της Κυριακής & οι βαθμολογίες


Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου  και οι βαθμολογίες:



Α1  ΕΠΣΚ

Αποτελέσματα – πρόγραμμα (24η αγων.)

Σάββατο 30/3/2019

Αναγέννηση Περιβολίου –Αυγερινός     0-0

Ολυμπιάδα – Οδυσσέας Αυλιωτών         0-2

Βολίδα – Αστέρας Λιαπάδων                  0-1

ΑΟ Κάβος – ΟΦΑΜ                               1-2


Κυριακή 31/3/2019 ώρα 13:00

Αστέρας Πετριτή  – Ατρόμητος Στρογγυλής

Αχιλλέας Νυμφών – ΑΟ Κοντόκαλι          16:00

ΑΟ Παξοί – Θιναλιακός



Βαθμολογία
Θιναλιακός                                        62

Αστέρας Πετριτή                             60

ΟΦΑΜ                                              58

Οδυσσέας                                          45

ΑΟ Παξοί                                         34

Αναγ. Περιβολίου                           32

Ατρομ.  Στρογγυλής                        29

Αστέρας Λιαπάδων                        28

ΑΟ Κάβος                                      26

Αχιλλέας Νυμφών                           25

Βολίδα                                            25

Ολυμπιάδα                                     21

Αυγερινός Βαλανειού                   21

ΑΟ Κοντόκαλι                                   4

*Ο Κάβος έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς



Α  ΕΠΣΚ

Αποτελέσματα – πρόγραμμα (24η αγων.)

Σάββατο 30/3/2019

Ομόνοια – Νέος 2017                               2-5

Εθνικός Περουλάδων – Μπενίτσες          2-2

Μ. Αλέξανδρος – Ατρόμητος Άφρας       3-0

Κυριακή 31/3/2019 ώρα 16:00

Όλυμπος – Κερ. Αγ. Νικολάου

Ηρακλής Αγ. Δέκα –ΑΕ Φαιάκων

ΑΕ Καναλίων – Δίας Κασσιόπης

ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων – Αστ. Μωραΐτικων



Βαθμολογία

Όλυμπος                                              59

Νέος 2017                                           55

Κεραυνός Αγ. Νικολάου                    42

ΑΕ Φαιάκων                                       42

ΑΕ Καναλίων                                     40

ΑΠΣ Μπενίτσες                                 31

Μ. Αλέξανδρος                                    31

Δίας Κασσιόπης                                   30

ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων                   26

Αστέρας Μωραΐτικων                       25

Ομόνοια                                              24

Ηρακλής Αγίων Δέκα                         22

Εθνικός Περουλάδων                         20

Ατρόμητος Άφρας                           09





Β’  ΕΠΣΚ

Αποτελέσματα – πρόγραμμα (24η αγων.)

Σάββατο 30/3/2019

ΓΕΘ – Θύελλα                                                    1-2

Κυριακή 31/3/2019 ώρα 12:00

Κεραυνός Ποταμού – ΑΟ Κασσιόπης

Φαίαξ – Ποσειδών Βιταλάδων

Αετός Αγ. Αθανασίου – Βασιλάτικα

Ηρακλής Σφακερών – ΓΕΠ

Κερ. Δραγωτινών – Αστ. Σπαρτύλα



Βαθμολογία

ΓΕ Παλαιοκαστριτών                      60

Φαίακας Μαραθιά                         57

ΠΑΟΚ                                             45

Ποσειδώνας Βιταλάδων                   41

ΑΟ Κασσιόπης                                  38

ΑΟ Βασιλάτικα                                 38

Θύελλα                                           37

Ηρακλής Σφακερών                       32

Κεραυνός Ποταμού                        22

Αστέρας Σπαρτύλα                         15

ΓΕΘ                                                  14

Αετός Αγ. Αθανασίου                    7

Κεραυνός Δραγωτινών                 1