ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Loading...

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου 23-24/11 στην ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες



Οι αγώνες του σαββατοκύριακου 23-24/11 στην ΕΠΣΚ & οι βαθμολογίες

Το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες:

Α1΄ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

(9η αγωνιστική)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου, Ώρα έναρξης 15:15

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Νέος 2017
ΑΟ Κάβος - Όλυμπος Κέρκυρας (15.00)
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αναγέννηση Περιβολίου
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, Ώρα έναρξης 15:15
ΟΦΑΜ - Αχιλλέας Νυμφών
Αστέρας Πετριτή - Αστέρας Λιαπάδων
Οδυσσέας Αυλιωτών - Ατρόμητος Στρογγυλής

Ρεπό: ΑΟ Παξοί

Η βαθμολογία (σε 8 αγωνιστικές):

ΟΦΑΜ 24
Αστέρας Πετριτή 22
ΑΟ Παξοί 15
Αχιλλέας Νυμφών 14
Όλυμπος Κέρκυρας 11
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 10
Νέος 2017 10
Αστέρας Λιαπάδων 8
Ατρόμητος Στρογγυλής 8
Αναγέννηση Περιβολίου 5
Οδυσσέας Αυλιωτών 3
ΑΟ Κάβος 2
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 2
ΣΗΜ: Η Αναγέννηση Περιβολίου έχει -1 β. από τον διακοπέντα αγώνα με τον ΟΦΑΜ (0 – 3).

Α' ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

(9η αγωνιστική)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου, Ώρα έναρξης: 15:15

ΑΠΣ Μπενίτσες - Αστέρας Μωραϊτίκων
Ομόνοια Γαστουρίου - ΓΕ Παλαιοκαστριτών (18.00)
Δίας Κασσιώπης - ΑΕ Φαιάκων

Κυριακή 24 Νοεμβρίου, Ώρα έναρξης 15:15

 Ηρακλής Αγίων Δέκα - Μέγας Αλέξανδρος
Φαίακας Μαραθιά - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων
ΠΑΟ Κορακιάνας - Κεραυνός Αγίου Νικολάου
ΑΟ Κοντόκαλι - ΑΕ Καναλίων

Η βαθμολογία (σε 8 αγωνιστικές):

Αστέρας Μωραϊτίκων 19
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 19
ΑΕ Καναλίων 19
ΑΠΣ Μπενίτσες 17
ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά 17
ΑΟ Κοντόκαλι 15
ΠΑΣ Δίας Κασσιόπης 13
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 10
ΑΕ Φαιάκων 9
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων 9
Ομόνοια Γαστουρίου 5
ΠΑΟ Κορακιάνας 4
Ηρακλής Αγίων Δέκα 4
Μέγας Αλέξανδρος 0

Β' ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

(9η αγωνιστική)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου, Ώρα έναρξης 15:15

Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου - Κεραυνός Ποταμού
Θύελλα Γαρίτσας - ΑΟ Βασιλάτικα

Κυριακή 24 Νοεμβρίου, Ώρα έναρξης: 11. 30

Ηρακλής Σφακερών - Άρης Μέσης (15.15)
Σιναράδων - Ατρόμητος Άφρας
Αστέρας Σπαρτύλα - ΓΕ Θιναλίου
Αυγερινός Βαλανειού - Ποσειδώνας Βιταλάδων (0-3 α.α.)
Αετός Αγίου Αθανασίου - Κεραυνός Δραγωτινών (0-3 α.α.)


Η βαθμολογία (σε 8 αγωνιστικές):

Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 22
Άρης Μέσης 18
Κεραυνός Ποταμού 17
Ποσειδώνας Βιταλάδων 16
Αστέρας Σπαρτύλα 15
ΑΟ Βασιλάτικα 13
ΓΕ Θιναλίου 13
Θύελλα Γαρίτσας 12
Ατρόμητος Άφρας 12
Κεραυνός Δραγωτινών 9
ΑΟ Σιναράδων 7
Ηρακλής Σφακερών 4
Αυγερινός Βαλανειού 0
Αετός Αγίου Αθανασίου 0


Σημείωση: Ο Αετός Αγίου Αθανασίου και ο Αυγερινός Βαλανειού αποχώρησαν από το Πρωτάθλημα.